POSTACI KANONICZNE

kolor czerwony oznacza, że postać jest zajęta bądź zarezerwowana ;)


Elaine J. Delacruz
(Jennifer Aniston)
35 lat, właścicielka sieci cukierni
szczęśliwa żona Brandona i matka
Elaine od zawsze kochała piec, już jako mała dziewczynka jako pierwsza pchała się do pomocy mamie czy babce, kiedy tylko tworzyły jakieś słodkie smakołyki. Nic więc dziwnego, że kiedy wkroczyła w próg dorosłości swoją przyszłość związała właśnie z cukiernictwem, dziś jest dumną posiadaczką czterech prężnie prosperujących cukierni. Jednak to nie to jest jej największą dumą, a mąż i wspaniały pięcioletni synek, właśnie Ci dwaj mężczyźni są dla niej całym światem.


Kim Gregoire
(Kate Hudson)
30 lat, tancerka, choreografka gwiazd
Kim zdecydowanie zawsze była osobą pozytywnie szurniętą. Do życia podchodząca z należytym dystansem, brała z niego wszystko to czego chciała. Szczera, nie owijająca w bawełnę. Uśmiechnięta, zawsze pełna energii. Właśnie dlatego została tancerką, dziś jest choreografką gwiazd i to ona wymyśla układy taneczne, które można zobaczyć w teledyskach czy na koncertach. W życiu prywatnym nie jest już tak kolorowo, bo trudno jest jej znaleźć mężczyznę, które wytrzyma z nią dłużej niż miesiąc.

Kimberly Bates
(Emily Deschanel)
38 lat, organizatorka ślubów
żona Erica, matka Lily
Kobieta idealna. Piękna, zdolna, zawsze mająca wszystko pod kontrolą. Jej opanowanie jest cechą idealną jeśli chodzi o jej zawód, jako organizatorka ślubów musi wykazać się też kreatywnością czy też stanowczością i ona to wszystko ma. Ma też męża i córkę, którą urodziła będąc niespełna dziewiętnastoletnią dziewczyną. Popełniła w życiu wiele błędów jednak niczego nie żałuje i cieszy się tym co ma, zwłaszcza, że zmaga się z rakiem piersi i nie wie czy będzie miała okazję przeżyć jeszcze kilka wspaniałych lat w gronie najbliższych.


Jessica J. Hull
(Rosie Huntington)
25 lat, aktorka w serialu dla młodzieży
Jessica to jedna z tych osób, które twardo stąpają po ziemi i kroczą do celu aż po trupach. Nie cofnie się przed niczym aby osiągnąć sukces, jest w stanie zrobić wszystko aby tylko zostać zauważoną. Jest święcie przekonana, że ma niebywały talent aktorski, natomiast jej gra pozostawia wiele do życzenia. Korzysta ze swojej ładnej buźki i kontaktów jakie sobie wypracowała. Liczy, że zamieszkanie na przedmieściach w gronie takich, a nie innych sąsiadów pozwoli jej prężnie rozwijać się w show biznesowym światku. Mężczyzn zmienia jak rękawiczki i tylko czeka, aż jakiś ją okiełzna.

Emily Sarratt
(Angelina Jolie)
37 lat, agentka FBI
samotnie wychowująca syna Lincolna, wdowa
Emily zawsze ciągnęło do broni jak i sztuk walki. Jako mała dziewczynka bardziej przypominała zachowaniem chłopca skacząc po drzewach i bijąc się. Kiedy skończyła liceum wstąpiła do szkoły policyjnej, a stamtąd bardzo szybko powędrowała do FBI, którego obecnie jest agentka. Ma dorosłego już syna, który jest całym jej światem, jej mąż zginął rok temu w wypadku i do dziś nie potrafi się otrząsnąć po jego śmierci i chociaż mężczyzn, którzy chcą poznać ją bliżej nie brakuje to ona odpycha każde ich zaloty.

Christina Person
(Kate Moss)
33 lata, niegdyś tancerka erotyczna
w chwili obecnej żona Henrego oraz macocha Charlesa
Chrisitna o wszystko w życiu musiała walczyć. Była jednak zbyt leniwa, żeby do wielkich pieniędzy dojść sumienną i uczciwą pracą. Ona zawsze szła na skróty. Na początku żeby zarobić na siebie i swoje potrzeby tańczyła na rurze, później dotrzymywała za opłatą towarzystwa wpływowym mężczyzną. Dziś jest żoną filantropa i nie musi się o nic martwić. Podobno jest szczęśliwa, jednak za wszelką ceną chce uwieść swojego pasierba, który jak na razie jest obojętny na jej wdzięki.

Jessica Lima
(Alexa Chung)
34 lata, rzecznik prasowy 
w związku z Davidem
Jessica to zwykła dziewczyna z Nowego Jorku. Jako dziecko sumiennie się uczyła, później z wyróżnieniem skończyła liceum i studia. Znalazła pracę, sama się utrzymywała. I chociaż nie zawsze było łatwo, a czasem fundusze były znacznie mniejsze niż potrzeby jakie miała to dała radę. Dziś jest szczęśliwa w związku z Davidem, czuje się jednak niespełniona i usilnie pragnie dziecka, a jej obecnym celem jest zajście w ciąże pomimo sprzeciwu swojego życiowego wybranka.

Luna Jonas
(Adriana Lima)
32 lata, emerytowana modelka
narzeczona Javiera
Piękna twarz, doskonałe ciało- właśnie to otworzyło jej okno na świat. Charyzma, inteligencja, niczego jej nie brakuje. I chociaż swoją karierę modelki zakończyła przed rokiem to  nie jest jej źle z tego powodu. Skupia się na sobie, jest założycielką fundacji charytatywnej i pomaga innym, jest także wzorową narzeczoną chociaż nie obce jej flirty ze swoimi młodymi sąsiadami.

Alisson Montez
(Jessica Stam)
29 lat, właścicielka SPA
Alisson to kobieta samowystarczalna. Nie potrzebuje w swoim życiu nikogo, a i tak będzie szczęsliwa. Swój sukces zawdzięcza tylko i wyłącznie sobie i swojemu uporowi. Chociaż jest kobietą piękną i atrakcyjną nie szuka mężczyzny bo jak twierdzi dodatkowy kłopot nie jest jej potrzebny. Feministka jakich mało, jednak przy tym świetna przyjaciółka i kompanka do picia piwa.

Cynthia Moore
właścicielka agencji modelek, 32lata
(Cameron Diaz)
Cynthia nie robi nic. Cynthia nie musi nic nie robić i całe życie nic nie robiła, dlatego właśnie większość osób dziwi się, że potrafi w ogóle zawiązać sznurówki. Kiedyś rodzice odcięli ją od swojego majątku postanowiła więc zostać nauczycielką, co nie trwało zbyt długo bo po śmierci babci odziedziczyła jej całe pieniądze, agencję modelek, którą i tak się nie zajmuje, oraz wielki dom na przedmieściach. Lubi pić alkohol i właśnie to robi przez większość czasu. Lubi także podrywać mężczyzn, sypia więc z każdym możliwym ogrodnikiem, listonoszem, hydraulikiem czy strażakiem bo nie znosi samotności. Nie jest lubiana przez kobiecą część Wisteria Lane bo każda z kobiet uważa, że czai się na jej męża. 

Roberta Gordon
(Sarah Paulson)
lat 37, żona Chrisa, matka trójki chłopców
 pani prawnik
Roberta jest dosyć żywiołową kobietą, która nie potrafi znieść nieporządku. Zawsze śmieje się, że czwórka facetów w domu to chyba kara z niebios. Jeszcze, jak widzi Timothy'ego na kanapie, to w głowie pojawiają jej się wizje burdelu, a nie domu. Nie jest typową panią domu. Może zrobić kanapki, pościerać kurze, ale jeśli chodzi o dokładniejsze porządki w domu - dzwoni po gosposię.

Demetria Gordon
(Lily Rabe)
lat 35, żona Joela, matka trójki dziewcząt
 florystka
Szalone dziecko kwiatów, bo tak na nią mówią. Lekkoduch, spokojna, jak jej mąż. Nienawidzi się denerwować i podnosić głosu. Większość swojego wolnego czasu spędza w ogrodzie lub kuchni, co nie zmienia faktu, że prawie 24 godziny na dobę opiekuje się trzema córkami, które uwielbiają pleść wianki z kwiatów.


(Alona Tal)
Marybeth Grunger
lat 23

Kuzynka Elliota Grungera, zajmuje się jego galerią sztuki, kiedy ten jest w trasie koncertowej, z czego ma spore dochody. Studiuje filologię rosyjską i stosunki międzynarodowe. Chciała by się wedrzeć na rynek wschodni z jakąś spółką i tam założyć biznes. Ogólnie jest miła i życzliwa. Jednak kiedy ludzie stają się natrętni, staje się złośliwa. Przykłada się do wszystkiego co robi i wkłada w to dużo serca. Pewna siebie i stanowczo broniąca swojej racji. Nie jest typową głupią blondynką. Ma milion pomysłów na minutę. Energiczna. Ostatnio wykupiła mały dom na WL.


Colette Williamson
Pisarka, 35lat
kochanka Jonathana, była żona Timothyego
(Rachel Weisz)
Autorka trzech bestsellerów, opisująca z reguły swoje życiowe i miłosne rozterki. Dwa razy brała już rozwód, jeden z jej byłych mężów mieszka naprzeciwko ze swoją nową żoną. Jest dość uczuciowa, przewrażliwiona, wiecznie coś wyolbrzymia i szuka problemów na siłę. Smutki zapija winem przy pisaniu. Aktualnie ma romans z mężem jednej ze swoich przyjaciółek i zachowuje się jak chodzące wyrzuty sumienia. Bezdzietna.Sheila  Fischer
(Lyndsay Fonesca)
27 lat , pomoc domowa u państwa Delacruz
ma romans ze swoim szefem Brandonem
Sheila, nigdy nie pływała w luksusie, a to że obecnie zamieszkuje rezydencję większą niż kamienica, w której się wychowywała to przypadek. Dziewczyna szukając pracy natrafiła na ogłoszenie państwa Delacruz i tak oto stała się gospodynią, niańką na pełen etat. Z własnej woli stała się także kochanką swojego chlebodawcy z czego jest niekoniecznie dumna, pała miłością do mężczyzny, a widząc go z rodziną kraja jej się serce, nie chce jednak nikogo pozbawiać męża czy ojca, dlatego siedzi cicho.


Lily Bates
(Zooey Deschanel)
19 lat, studentka architektury, początkująca pani fotograf
córka Erica i Kimberly
Lily jest promyczkiem każdej napotkanej osoby. I chociaż bywa nieśmiała to swoim uroczym uśmiechem i nieco dziecinnym zachowaniem zyskuje przychylność każdego człowieka. Wychowywana w rodzinnej atmosferze, przepełniona jest miłością, ktorą pragnie innych otaczać. Dlatego jest wolontariuszką w schronisku jak i sierocińcu. Dlatego pomaga staruszką przejść przez pasy i dzieciom, kiedy ubrudzą się lodem. Nieco zapomina o sobie, nie dopuszcza do swojego świata nikogo poza sobą i jej małym kociakiem.
Paula Barker
(Eva Longoria)
34 lat, słynna pianistka
żona Rogera
Smykałkę do grania na pianinie zdecydowanie odziedziczyła po matce i dziadku, to dzięki nim dogłębnie poznała tajniki tego instrumentu i już od najmłodszych lat miała okazję uczyć się od najlepszych. Nic więc dziwnego, że z tak doskonałym słuchem muzycznym i zdolnościami wybiła się na sam szczyt w muzyce klasycznej, jej życie prywatne zarówno jak i zawodowe jest pasmem sukcesów, szczęśliwa żona Rogera, nikt jednak nie ma pojęcia o jej alkoholizmie, w którym z dnia na dzień pogrąża się coraz bardziej. Perfekcjonistka i choleryczka.

Janice Jones
(Blake Lively)
28 lat, modelka
żona Nathana, siostra Caroline
Zarówno ona jak i siostra dostała w życiu mocno w kość, wychowywały się w nieciekawej okolicy, a w domu wartości nadrzędne stanowił alkohol. Dzięki swojej urodzie jak i urokowi podbiła serca fotografów i w mgnieniu oka stała się rozpoznawalna, zabłysnęła w świecie i tak właśnie na salonach znalazła miłość. Nathan jest jej bratnią duszą i chociaż w ich związku jak w każdym innym sporów nie brakuje są szczęśliwi jak nikt inny. Jedynym mankamentem i powodem do płaczu jest w ich związku brak dzieci, niestety Janice ich mieć nie może. Nathan próbuje namówić ją więc do adopcji albo innych metod uzyskania potomka.


Josephine Waters
Projektantka wnętrz, 33lat
żona Vincenta
(Charlize Theron)
Żona znanego prawnika. Matka pięcioletniej dziewczynki. Kobieta na pozór idealna, skupiająca się na swojej wielkiej rodzinie o której zawsze marzyła, wychowana w domu dziecka więc bardzo wiele zawdzięcza swojemu mężowi, który od samego początku znajomości był w niej piekielnie zakochany, jak i do dzisiaj. Realistka, rzucająca swoim zdaniem na prawo i lewo, z reguły doprowadzająca swoich przyjaciół do porządku. 

Belinda Smith
Malarka, właścicielka kilku galerii sztuki, 34lata
żona Jimmyego
( Emily VanCamp)
Belinda jest jednym wielkim kłębkiem nerwów. Z reguły krzyczy lub czymś rzuca, gdy rzeczy nie idą po jej myśli. Nie lubi nikomu ustępować. Nie ma jednak niczego pod kontrolą, jest niebywale nieokrzesana, nieokreślona i niezorganizowana. Mało odpowiedzialna, dziwne że w ogóle kiedykolwiek znalazła męża o którego zdradzie nie ma zielonego pojęcia. Mimo wszystko jest oddaną żoną i przyjaciółką, często poświęca się dla drugiego człowieka nawet jeżeli nie ma z tego żadnych korzyści. Cechuje ją szczerość i pomysłowość. Bardzo często zachowuje się jak nastolatka.

Amber Lintz
Aktorka, 35lat
żona Leonarda
(Olivia Wilde)
Kobieta oschła i dążąca po trupach do celu, wiele osób uważa, że jest tak popularna tylko przez to, że zaciągnęła słynnego reżysera przez ołtarz, co było na początku też jej zamiarem, jednak po czasie zamieniło się w wielką miłość. Jej największym aktualnym problemem jest fakt, że nie chce mieć dzieci, kiedy jej mąż notorycznie siedzi jej nad głową i pragnie potomka. Wpierw myśli, potem robi, psując przy tym z reguły całą zabawę. Obojętna oraz hedonistyczna. Notorycznie rzucająca głupimi uwagami w stronę Tiffany.

Ophelia Brabham
Redaktor naczelna pisma podróżniczego, 35lat
żona Sebastiana
(Penelope Cruz)
Nie potrafi przestać mówić. Cały czas chodzi i gada, a jeżeli nie gada to pali papierosy co też notorycznie robi. Nie lubi emocji, nie mówi o emocjach, woli gdy ludzie są obojętni nastawieni do jej uczuć, więc trudno ją rozgryźć. Potrafi bardzo wiele zrobić dla innych, jednak nie lubi być uważana za osobę, która sobie sama nie poradzi. Jest samowystarczalna, a jej jedyną słabością jest jej mąż, którego nie jest w stanie poprosić o rozwód bo ten nadal jest wielce w niej zakochany. Nie trawi Margaret, więc niczym dziecko co dwa dni wyrzuca jej śmieci na trawnik, tak o, z braku lepszych zajęć.

Tiffany Glennon
Właścicielka galerii sztuki, 34lata
była żona Alexandra
(Keira Knightley)
Rozwódka. Wielka malarka, a przy tym niespełniona we wszystkich innych dziedzinach kobieta, która całą siebie poświęciła tylko i wyłącznie sztuce, z sercem jak na dłoni pragnie nieba innym przychylić, niestety przez swoją naiwność jest z reguły obiektem drwin, manipulacji czy też przykrości. Wrażliwa, wręcz przewrażliwiona, z reguły przejmująca się uwagami Amber, która bez powodu jej nie znosi.Linda Bell
32lata
żona Gregorego
(Jaime King)
Linda jest idealną matką czteroletnich bliźniąt i gospodynią domową. Jej całe życie opiera się tylko i wyłącznie na staraniach robić wszystko jak najlepiej, na uszczęśliwianiu innych, zostawiając siebie w tyle, co idealnie jej wychodzi. Ostatnio jest jak nie do poznania, a mianowicie od momentu w którym mąż wręczył jej papiery rozwodowe.

Nancy Williamson
Dziennikarka, 31lat
żona Timothyego
(Katherine Heigl)
Nowa żona Timothy'ego, byłego męża Collete, która wcześniej była tylko dobrą przyjaciółką z sąsiedztwa, teraz jest znienawidzona przez całe kobiece grono, prócz Cynthii, która jest tak samo zła w oczach tutejszych kobiet. Nancy żyje w swoim idealnym małżeństwie w którym nigdy nie ma na co narzekać, jest oddaną żoną, a wkrótce i matką bo aktualnie jest w ósmym miesiącu ciąży i zniecierpliwiona czeka na poród.

Lauren Barnes
Właścicielka kilku butików, projektantka mody, 31 lat
kochanka Jimmyego
(Kate Beckinsale)
Już od dziecka imała się wszystkiego co związane było z modą. Jako mała dziewczynka uparcie marzyła o zostaniu modelką, jednak jej zbyt niski wzrost bardzo szybko pokrzyżował jej plany, nie miała jednak zamiaru odpuszczać i swoją przyszłość związała z modą. Zaczęła projektować ubrania, szyć je i tworzyć przeróżne stylizacje, które najpierw zyskiwały uznanie w gronie jej koleżanek, aż w końcu została zauważona przez czołowego amerykańskiego projektanta, tak właśnie zaczęła się jej prawdziwa kariera, która potoczyła się dość szybko, dziś jest znana na całym świecie i ma kilka butików w czołowych światowych miastach, nie ma dzieci, nie ma męża- jest zbyt zapracowana, ma jednak kochanka Jimmyego i nic a nic, nie przeszkadza jej fakt, że mężczyzna, w którym powoli się zakochuje jest żonaty.

Lisa Montgomery
(Emma Stone)
26 lat, sławna blogerka 
córka Rogera
Lisa od zawsze miała w życiu łatwiej niż jej rówieśnicy, pławiła się w luksusach i nigdy nie musiała się martwić o niedobór dóbr materialnych, jedynym minusem jej życia był brak matki, która zostawiła ją i jej ojca niedługo po jej narodzinach, wychowywana jedynie przez mężczyznę momentami nie zachowuje się jak dama, pewnie dlatego ma problemy w kontaktach damsko-męskich i zamiast zachowywać się jak dziewczyna przypomina bardziej chłopaka, skrycie podkochuje się w Michaelu, jednak w obawie przed odrzuceniem nie ma zamiaru wyznawać mu swoich uczuć. Prowadzi bloga powiązanego bezpośrednio z modą ale i opisuje tam wszystko co w jej życiu ważne.


Kate Williams
(Leighton Meester)
25 lat, dziedziczka rodzinnej fortuny 
córka Kelly i Jacka Williamsów
Kate od samego początku była rozpieszczana, dostawała wszystko co najlepsze, a matka robiła z niej księżniczkę. Nic więc dziwnego, że panienka Williams dziś skupia się tylko wyłącznie na pieniądzach. Problem jednak tkwi w tym, że nie do końca potrafi na siebie zarobić i czerpie całymi garściami z rodzinnej fortuny, która obecnie jest w dużej mierze w jej posiadaniu. Udaje, że nie cierpi Stephena jednak darzy go płomiennym odczuciem już od dawna, woli jednak udawać, że go nie cierpi i nie szczędzi sobie różnego rodzaju przytyków w jego kierunku, z wzajemnością. 

Caroline Terch
(Michelle Trachtenberg)
26 lat, pani domu, a właściwie żona z rozsądku
w związku małżeńskim z Craigiem
Swoją dotychczasową pozycję w kręgu znajomych jak i status majątkowy, a właściwie luksus w jakim żyje zawdzięcza tylko i wyłącznie dwóm osobom, swojej siostrze oraz mężowy, którego swoją drogą nie kocha. Z Craigiem związała sie tylko i wyłącznie dla pieniędzy, które pozwoliły jej stać się wielką panią, brak uczucia wcale nie przeszkadza jej w graniu farsy i udawaniu żony idealnej, do czasu, bo ku zaskoczeniu wszystkim okaże się, że Caroline jest w ciąży, a owy potomek wcale nie będzie przez nią chciany.

Florence Morris
(Reese Witherspoon)
35 lat, adwokat
partnerka Paula
Jeszcze piętnaście lat temu Flo była lekkomyślną blond laleczką skupioną na swoim wyglądzie. W pogoni za miłości ukończyła prawo na jednej z prestiżowych uczelni, z dziewczyny zapatrzonej siebie stała się pewną swoich możliwość, poważną kobietą. Choć tamten związek nie przetrwał, a książę uciekł wraz ze swoim białym rumakiem to nie poddała się. Dostała angaż w poważanej w mieście kancelarii i zaczęła się jej przygoda z wielkim światem, dziś jest uznawaną panią prawnik i żadne zlecenie mu nie straszne, to nic dziwnego, kiedy ma za szefa stanowczego Jimmyego. Prywatnie w szczęśliwym związku Paulem, skrycie marzy o ślubie jednak boi się jak zareaguje jej odrobinę lekkomyślny partner.

Kelly Williams
(Kelly Rutherford)
43 lata, zajmuje się domem
matka Kelly, żona Jacka, przyjaciółka Simone, niegdyś kochanka Willa
Kelly całkowicie nie pasuje do świata, w którym się znajduje. Wychowywana w skromnych warunkach dzięki mężowi trafiła w luksusy i chociaż nigdy nie mogła z tego powodu narzekać nie czuje się wielce szczęśliwa. Uważa, że pieniądze przysłoniły oczy zarówno jej córce jak i mężowi, stara się ich jakoś sprowadzić na ziemię jednak z marnym skutkiem. Najlepsza przyjaciółka Simona, która zawsze stara się zarazić ją swoim pozytywnym usposobieniem. W małżeństwie szczęśliwa, pałająca niegasnącym uczuciem do męża od dobrych kilkunastu lat czuje jednak, że popada w monotonie, a w jej życiu brakuje iskry, dlatego zdecydowała się na jedno nocny romans z obiecującym sportowcem Willem, którego żałuje do dziś, zwłaszcza teraz, kiedy mężczyzna zamieszkał kilka domów dalej.

Joanne Mercer
(Maryl Streep)
49 lat, redaktor naczelna pisma o modzie
Od zawsze wiedziała, że na dobre poświęci się modzie, nie do końca myślała, że zrobi to akurat w dziennikarstwie aczkolwiek nigdy nie żałowała swoich życiowych decyzji, jest redaktor naczelną jednego z najlepszych kobiecych pism o modzie, a ona sama jest ikoną znaną na całym świecie. Sukces zawodowy kosztował ją wiele wyrzeczeń, przez to, że tak bardzo skupiła się na karierze nigdy nie znalazła miłości. Nie ma męża, nie ma dzieci, ma tylko siebie, ogromną ilość zasług i wielki dom. Dopiero teraz uznała, że czas najwyższy skupić się na sobie samej, a może jest już za późno?
Zoey Lawrence
(Ashley Madekwe)
27 lata, narzeczona a właściwie przyszła żona Ryana.
Ich ślub jest już zaplanowany, dosłownie za kilka miesięcy. Powoli ustalają wszelkie szczegółu. Zoey jest szczęśliwa, wie, że Ryan jest idealną partią na przyszłość i nie będzie jej niczego brakowało. Kiedy w ich życiu pojawia się Jessica i Susie przy Ryanie jest niezwykle miła, jednak stara się uprzykrzyć Jessice życie i zrobi wszystko, żeby znikła razem ze swoim dzieckiem. Jest zdolna do wszystkiego i bezwzględna. Nie ma w niej grama empatii ale potrafi ją doskonale udawać. Ma duży wpływ na Ryana.Jessica Whittemore
(Hayden Panettiere)
25 lata. Mama małej Susie.
Pracuje w prywatnym przedszkolu w Wisteria Lane.

Przeprowadziła się tu stosunkowo niedawno. Mieszka w niewielkim mieszkanku obok pracy. Bardzo pogodna i żywiołowa dziewczyna mimo tego, że jest doświadczona przez życie. Wychowała się w rodzinie średniej klasy. W wieku 18 lat urodziła córeczkę. Była ona skutkiem jednej imprezy. Wcześniej znała trochę Ryana, czuli do siebie miętę, po tej nocy jednak urwała z nim kontakt. On był w najlepszej fazie kariery, nie chciała tego psuć, ponadto była pewna, że wyprze się wszystkiego a ona zostanie pośmiewiskiem. Nie chciała by wyglądało to tak, że chce złapać go na dziecko. Wychowuje je więc sama z drobną pomocą rodziców.


Carter Delacruz
(Jared Padalecki)
33 lata, adwokat pracujący w kancelarii ojca
Ulubiony syn ojca, bo odziedziczył po nim charakter i zafascynowanie prawem. Nie oponował więc ale z dumą kontynuuje rodzinne tradycje, tak jak dziadek i ojciec ukończył prawo i pracuje w rodzinnej kancelarii. Osoba ułożona, stateczna, prawa, na pozór oczywiście. Jak powszechnie wiadomo starszy pan Delacruz ma masę ciemnych interesów, Carter też nie stroni od tajemniczych spraw i podejrzanych 'biznesmenów'. Kancelaria od lat ma cichą umowę z mafią, której członków niemal cały czas wyciągają z kłopotów. Między Carterem a Brandonem cały czas dochodzi do spięć. Carter nie przepuszcza okazji, żeby wytknąć bratu wszystko to, co mu się nie podoba. W jakiś sposób dowiedział się też o jego romansie i nie zawaha użyć się tej wiedzy jako karty przetargowej. Nie miałby obiekcji przed tym, by swoją szwagierkę poinformować o niewierności jej męża.


Gregory Bell
(Richard Madden)
Dziennikarz, 37lat
mąż Lindy, kochanek Ophelii

Wielki fanatyk sportu praktycznie od zawsze, niegdyś z wielkimi sukcesami trenujący piłkę nożną, dziś przez odniesioną przed laty kontuzje pałający niezmierną miłością do dziennikarstwa. Nikogo nie zdziwi, że relacjonuje on wydarzenia sportowe oraz pisze artykuły o najlepszych i najbardziej interesujących wydarzeniach sportowych. Mąż beznadziejny, przykład mężczyzny, który nie jest stworzony do stałych związków, zaniedbuje swoje małżeństwo, a żonę zdradza z Ophelią właśnie dla niej chce się rozwieść i porzucić dotychczasowe życie u boku Lindy.

Roger Barker
(Alexander Skarsgård)
36 lat, chirurg plastyczny
mąż Pauli
Bycie chirurgiem plastycznym wcale nie było jego powołaniem, nigdy o tym nie marzył można wręcz powiedzieć, że na medycynie znalazł się z przypadku, nie do końca wiedząc jaka życiowa alternatywa będzie dla niego dobra. Niemniej jednak studia ukończył z wyróżnieniem, a wybierając specjalizację padło właśnie na chirurgię plastyczną, nie wie dlaczego akurat to, a nie coś innego jednak dziś jest zadowolony ze swojego wyboru, pracuje w jednej z lepszych klinik w mieście, a sam jest już uznawanym w towarzystwie medycznym chirurgiem. Prywatnie jest szczęśliwym mężem Pauli, jednak od jakiegoś czasu razem z żoną boryka się z jej problemem z alkoholem, próbuje wysłać ją na jakąś terapię jednak ona uparcie twierdzi, że nie ma problemu z tą właśnie używką.

Nathan Jones
(Sean O'Pry)
32 lata,  psychiatra
mąż Janice
Nathan jest właśnie tą osobą, która siedzi w czarnym skórzanym fotelu, z notesikiem w ręku i wysłuchuje twoich problemów i lęków starając się jakoś im zaradzić. Niewątpliwie potrafi słuchać, a nieba innym pragnie przychylić, jest dobrym człowiekiem i nikt nie ma tego wątpliwości. Jego związek z Janice jest szczęśliwy chociaż obecnie jego mankamentem stał się brak dzieci, których oboje bardzo pragną. Nath stara się jakoś namówić żonę na pozyskanie potomka jednak ona wcale nie chce jego słuchać, ma nadzieję, że jakoś namówi ją do swoich planów i wreszcie będą mogli się cieszyć z uroków rodzicielstwa. 

John Walsh
(Ben Kowalewicz)
28 lat, właściciel sklepu muzycznego
John jest zakochany w muzyce od dziecka. Posiada parę gitar, każda z nich ma swoje imię i wspaniałą kolejce winyli. Zabawny, pewny siebie mężczyzna z czarującym uśmiechem. Kumpel Logana ze szkoły średniej, w związku z Charlotte od 7 lat. Całkowite przeciwieństwo panny Fitzgerald. On nieustannie walczy z jej pracoholizmem, a ona z jego paleniem.
W sumie to jest bardzo luźny opis postaci, da wiele zmienić, nawet samo imię i nazwisko. Myślę, że można się dogadać, więc proszę o kontakt:
pod kartą Charlotte
albo e-mail: kejtaczdys@gmail.com

Eric Bates
(Christian Bale)
39 lat, szef kuchni w jednej z restauracji
mąż Kimberly i ojciec Lily
Jego życie potoczyło się bardzo szybko. Jeszcze jako młody chłopak, głupi dwudziestolatek został ojcem, aby utrzymać rodzinę musiał znaleźć pracę. Jako że jedyną rzeczą co umiał i wychodziło mu najlepiej było gotowanie to załapał się na etat w jednej z restauracji jako pomoc kucharza. Bardzo szybko awansował, a dziś po prawie dziewiętnastu latach od tamtych wydarzeń sam jest szefem kuchni i to nie w jakiejś podrzędnej knajpie, ale w prestiżowej nowojorskiej restauracji ciesząc się uznaniem swoich klientów jak i znawców.

Henry Person
(Ian Bohen)
43 lata, właściciel dużej korporacji
mąż Christiny, ojciec Charlesa
Henry przejmując rodzinną firmą miał łatwy start. Nie musiał się o nic martwić tylko odpowiednio i z głową wszystkim zarządzać. Dziś stara się tajniki zarządzania zdradzić synowi, jednak Charles nie wydaje się być tym zainteresowany. Z żoną rozszedł się cztery lata temu, kiedy to ta zaczęła go notorycznie zdradzać. Bardzo szybko znalazł sobie nową miłość, a los chciał, że obiektem jego westchnień stała się Christina. Do dziś nie wie czym zajmowała się uprzednio jego żona i zdaje się nie zauważać, że ta uparcie próbuje zaciągnąć jego syna do łóżka.David Fenty
(Gabriel Macht)
35 lat, polityk
partner Jessici
W rodzinie Davida praktycznie każdy mężczyzna zajmował się polityką i chociaż kiedyś mężczyzna miał w zamiarze zostać strażakiem czy też policjantem podążając za rodzinną tradycją nie mógł postąpić inaczej. W życiu publicznym personą bardzo znaną czy też kontrowersyjną nie jest, ale jest rozpoznawalny i co najlepsze lubiany wśród potencjalnych wyborców. Jest szczęśliwym partnerem Jessici jednak notorycznie stara się go namówić na dziecko, którego on nie chce, nie chce też zobowiązań i uważa, że tak jak jest, jest najlepiej.

Javier Lonster.
(Chris Hemsworth)
37 lat, sędzia
narzeczony Luny
Javier to typowy konserwatywny mężczyzna, który kieruje się w życiu ściśle wyznaczonymi regułami. Nic dziwnego, że został sędzią i dziś decyduje kto ma trafić do więzienia, a kto nie. W życiu prywatnym szczęśliwy narzeczony Luny całkowicie ślepy na jej zaloty do innych mężczyzn. Sam jest wierny chociaż straszny z niego zazdrośnik i jest zdolny nawet do tego, żeby ją śledzić.Craig Terch
(Joseph Morgan)
32 lata, właściciel nocnego klubu
mąż Caroline
Craig to typowy cwaniak dla którego liczy się w życiu tylko dobra zabawa, pieniądze i piękne kobiety. Caroline kocha jak szalony jednak to nie przeszkadza mu w małych skokach w bok, których notorycznie się dopuszcza. Żonę traktuje jak księżniczkę i spełnia każdą jej zachciankę. Nie widzi tego, że Carol jest z nim tylko i wyłącznie dla pieniędzy, a nie z miłości.


Timothy Williamson
Właściciel agencji reklamowej, 38lat
( Ryan Raynolds)
były mąż Colette, obecny Nancy
Timothy całe życie nie wiedział czego chciał, do dzisiaj obwinia swoich rodziców o swoje złe życiowe wybory bo od samego czasu był pewniakiem. Pewne było kim zostanie, jak i co będzie w przyszłości robił i tak się właśnie stało. Jego pierwsze małżeństwo było kompletną pomyłką, o drugim nigdy nie wspomina, trzecie nadal by trwało gdyby nie zdradził żony z aktualną żoną, która aktualnie jest w ciąży. Timothy także powtarza, że on po prostu lubi kobiety, kobiety i whisky. O dzieciach nigdy nie marzył, więc znowu zaczyna tęsknić za swoją trzecią żoną - Colette, wierząc że Nancy się nie obrazi, a Colette wybaczy.

Jonathan Bates
Makler giełdowy, 40lat
kochanek Colette
(Jude Law)
Już od dziecka miał smykałkę do interesów, na ogół przejawiało się to w drobnych transakcjach jakie przeprowadzał w szkole wraz ze swoimi kolegami, sprzedając im zawsze wszystko to co mu do szczęścia potrzebne już nie było. Jakimś cudem znalazł się na ekonomii, jakimś cudem ją ukończył i zaczął swoją przygodę na giełdzie. Początkowa kiepska passa nie trwała długo bo bardzo szybko odbił się od dna zdobywając nie małą sumę pieniędzy, radzi sobie jakoś do dziś, ożenił się z Margaret , jednak jej perfekcjonizm i wiedzenie pozornie idealnego życia zaczęło najzwyczajniej w świecie działać mu na nerwy, nic dziwnego, że wdał się w romans z Collette, kobietą delikatną i tak bardzo potrzebującą męskiego oparcia. 


Vincent Waters
Dyrektor banku, 40lat
mąż Josephine
(Brad Pitt)
Nigdy nie miał zamiaru pchać się w tą stronę biznesowego świadka. Indywidualista, zawsze ze swoim zdaniem na każdy temat. Człowiek, któremu ironia jest nie obca, przy okazji wielki optymista. Aż dziwne, że ten człowiek stał się dyrektorem jakiegokolwiek banku, przecież wszyscy zawsze mówili, że z jego swobodnym podejściem do życia nie ukończy nawet studiów, a jednak utarł nosa wszystkim niedowiarkom i udowodnił, że rozsądny z niego facet i ma łeb na karku. Szczęśliwy mąż Josephine chociaż nie zawsze jest idealnym partnerem. Wiecznie zapracowany i zmęczony nie ukazuje żonie należytej uwagi ich małżeństwo przechodzi drobny kryzys jednak wszyscy wierzą, że bardzo szybko uda im się odbudować ich relację.

Alexander Glennon
Chirurg, 40lat
były mąż Tiffany
(Patrick Dempsey)
Pradziadek chirurg, dziadek chirurg, ojciec chirurg, nic więc dziwnego, że i Alexander wedle rodzinnej tradycji też został lekarzem, nawet jeśli nie do końca go to interesowało. Człowiek wrażliwy na ludzką krzywdę, jednak przy tym tak często obojętny na swoją. Pozwala sobą pomiatać i manipulować, jednak często reaguje gniewem. Jego małżeństwo z Tiffany skończyło się z hukiem, jedni uważają, że oboje tak bardzo do siebie podobni nie potrafili najzwyczajniej w świecie się dograć, uzupełnić, kto wie, może są bratnimi duszami i jeszcze kiedyś znajdą szczęście w swoich ramionach.

Oliver Morrison
Poltyk, 37lat
wdowiec
(Matt Davis)
Oliver żył w rodzinie, w której tradycje miały zawsze bardzo duże znaczenie. Wyrosło w niej pokolenie polityków, a Olivier wcale od tej reguły wyjątkiem nie jest. Poszedł w tym samym kierunku co ojciec jak i bracia i jest obecnie szanowanym kongresmenem nawet jeśli jego młody wiek zupełnie na to nie wskazuje. Wielce zakochany w Elizabeth, która dwa lata temu uległa wypadkowi, od tamtego czasu samotnie wychowuje dziewięcioletnią córkę, nie myśli na razie o miłości bo nie umie zapomnieć o El, chodzący smutek, człowiek nieco zamknięty na świat, ale przy tym usposobienie siły i hartu ducha.

Roger Montgomery
(Steve Carell)
47 lat, właściciel sieci kawiarni
samotnie wychowujący Lisę
Kiedy tylko poznał Monicę doskonale wiedział, że będzie ona jego największą i jedyną miłością. Bardzo szybko założył z nią rodzinę i wszystko układało się jak w bajce do momentu, aż na świat nie przyszło Lisa. Wtedy Monica jakby bojąc się odpowiedzialności uciekła gdzie pieprz rośnie zostawiając go z niemowlakiem. Wcale nie było łatwo, ale przetrwał wszystko, bunty, pierwsze miłosne rozczarowania, wychował Lisę na porządną dziewczynę i to ona jest jego największą dumą. Dlatego realizuje wszystkie jej zachcianki, dlatego poprzez prezenty i wszystko co najlepsze rekompensuje jej brak matki, całkowicie zapomina w tym wszystkim o sobie, skupiając się na rodzinie i karierze. 

Raphael Anderson
(Penn Badgley)
26 lat, muzyk
mieszka wraz z Richardem i Locą
Zawsze śpiewał i na czymś grał i chociaż granie innym na nerwach wychodzi mu najlepiej to wraz ze swoim zespołem odniósł kasowy sukces na całym świecie, mocne rockowe brzmienia połączone z jego męskim głosem stanowią połączenie wyśmienite. W sąsiedztwie jest nowy i trochę ciężko jest mu się zaaklimatyzować jednak to chyba nie będzie trudne, zwłaszcza, że co poniektóre mieszkanki już ostrzą sobie na niego swoje zęby, jest w końcu nowym kąskiem. Mieszka wraz z Richardem oraz Locą, która jest członkinią jego zespołu.

Richard Bingham
(Chace Crawford)
27 lat, właściciel wytwórni muzycznej
mieszka wraz z Raphaleme i Locą
Nigdy nie lubił się uczyć, porzucił liceum i wraz z kolegów zaczęli swoich sił w przemyśle muzycznym, Raphael jako muzyk, a Richard jako jego menadżer, oboje odnieśli sukces. Raphael ma swój zespół, który cieszy się dużą popularnością, a Richard zaczyna swoją przygodę na rynku muzycznym wraz ze swoją wytwórnią. Wraz z Andersonem kupił dom na przedmieściach i tak jak on próbuje się tam zaaklimatyzować, jak na razie z marnym skutkiem. 

Will Thompson
(Ian Harding)
29 lat, koszykarz
były kochanek Kelly
Nigdy nie chciał mieszkać na przedmieściu w towarzystwie bogatych sąsiadów. I chociaż jest osobą, którą świat zna. Will jest bowiem światowej klasy koszykarzem, nie szuka jednak bogactwa i pogoń za nim jest mu obca. Przeprowadził się do jednego z luksusowych domów z innego powodu. Chce być bliżej z Kelly, dowiedzieć się o niej czegoś więcej, dowiedzieć się dlaczego tak bardzo się unika. Kto wie do czego jest zdolny z miłości, na pewno nie cofnie się przed niczym, przed uwiedzeniem jej córki aby zrobić jej na złość także.

Jimmy Morrison
Bramkarz, 29 lat
Narzeczony Nadii
(Cory Monteith)
W szkole sportowiec, w życiu również. Zawsze marzył o tym, aby grać w reprezentacji takich krajów jak Hiszpania, ale zostało mu dane być bramkarzem w miejscowej drużynie. Ma przez to niemałe wyrzuty sumienia, bo jest pewien, że mógł rozegrać to wszystko w inny sposób. Obecnie przestał obwiniać się o swoje życie. Cieszy się, że ma u swojego boku Nadie, która poznał zaraz po jej przeprowadzce. Wydawało się, że jest nie do osiągnięcia, ale udało się. Przyjęła jego oświadczyny pół roku temu i teraz planują wesele. Nie wie jednak, że nie jest jedynym mężczyzną w jej życiu. Widzi w niej ideał, nie dlatego że jest aktorką. Po prostu kocha ją całym sobą.
(Osobę zainteresowaną zapraszam pod kartę Nadii Monteith)


Chris Gordon
(Zachary Quinto)
lat 39, brat Timothy i bliźniak Joel
żona, trójka synów
 współwłaściciel firmy organizującej wesela

Chris to w miarę dobry człowiek. Pomijając oczywiście jego cięty język i perfekcyjność w wykonywaniu swojej pracy. Każda rzecz musi być dopięta na ostatni guzik. Tego też uczy swoich trzech synów i dlatego również poślubił Robertę. Dla Timothy'ego jest niczym drugi ojciec, więc zazwyczaj nie pozwala mu przesiadywać samemu w domu, tym bardziej, że swoją posesję posiada kilkadziesiąt metrów od niego. Relacje z Joelem przebiegają nadzwyczaj pomyślnie.

Joel Gordon
(Joseph Fiennes)
lat 39, brat Timothy i bliźniak Chris
żona, trzy córki
 właściciel agencji reklamowej

Joel, ten najbardziej wyluzowany z trójki braci. Zostawia wszystko na ostatnią chwilę, żyje spokojnie, nie zawracając sobie głowy niepotrzebnymi rzeczami. Córki są oczkami w jego głowie, aczkolwiek nie można zapomnieć o żonie, która jest cudownym dzieckiem kwiatów i nie umie się denerwować. Śmieszna z nich rodzina, to prawda. Mężczyzna posiada dosyć nietypową pasję, a mianowicie pielęgnowanie ogródka. Z Timothym są raczej niczym starzy znajomi, którzy rozmawiają ze sobą o wszystkim.

Remigius William Harker
(Henry Cavill)
29 lat, policjant 

do pracy przychodzi dwóch policjantów, dobry glina i zły glina, dzisiaj jestem tylko ja, bo dobrego zabiłeś
Szerzej znany jako Remy, Amerykanin jakich mało, urodzony 4 lipca, w Dzień Niepodległości 1984 roku (bardziej amerykański już być nie może) – liga futbolowa w liceum, stypendium sportowe w collegu, akademia policyjna, miłośnik Burger Kinga i Obamy. Znudzony życiem na przedmieściach chłopiec z rozbitego domu. Matka wzięta ilustratorka książek dla dzieci, zmarła na raka tarczycy piętnaście lat temu, wychowywany przez (zrzędliwego) ojca, sędziego. Remy pracuje jako policjant i w sumie chwali sobie tę robotę, chociaż szefowi ma ochotę wepchnąć dziurkacz w gardło. Stara się odciąć od uciążliwego ojca, który zostawił mu stary dom na Wisteria Lane i sam wynajmuje apartament ze swoją rosyjską kochanką w centrum Manhattanu bawiąc się w Donalda Tampa. Remigius dorabia malując werandy podstarzałym paniom z okolicy, a w wolnych chwilach lubi robić meble i upijać się do nieprzytomności ze swoim najlepszym przyjacielem, Tonym. Czasem niszczy rzeczy, patrzy jak w dłoniach rozsypuje mu się czyjaś robota, bo choleryk z niego jakich mało; niejednokrotnie zdarzało mu się poważnie kogoś pobić, ale od czego ma się kumpli na komendzie. Lubi AC/DC z sześciopakiem piwa i pizzą oraz papierosami w pakiecie. Remy jest raczej pomocny, chociaż bywa gburowaty, jest cynikiem, ale jak mu się zachce potrafi być naprawdę uroczy – zależy ile skittlesów dostał. Uskutecznia drętwe teksty na podryw, które (o dziwo) działają. Nienawidzi horoskopów i ma problem z zapamiętywaniem twarzy. Nie przyznaje się, ale jest krótkowidzem, ale okulary nosi tylko do czytania. Jeździ nowiuśkim, szaro-pomarańczowym lamborghini, bo go nie stać, ale ojciec mu dał, wiec gardzić nie będzie. Ma psa, kundelka, imieniem Valentino i uczulenie na kocią sierść. Fascynuje go sąsiadka z naprzeciwka. Zdecydowanie chciałby się z nią umówić, problem leży w tym, że nie jest pełnoletnia, jej ojciec to despota i ma na imię Mayako.
[Więcej info pod karta Mayako Kurosaki ;3]

Charles Person
(alex pettyfer)
21 lat, student medycyny
syn Henrego, pasierb Christiny
Charles od zawsze był rozpieszczany, nic więc dziwnego, że kiedy coś idzie nie po jego myśli zaraz się denerwuje. Momentami przypomina małe dziecko, które jak nie dostanie lizaka to chodzi i tupie nogami, on robi praktycznie tak samo, z takim wyjątkiem, że do celu dąży po trupach. Nie zważa na nikogo po prostu idzie i bierze to co chce. Nie ma najlepszych kontaktów ze swoją macochą ponieważ do dziś nie może wybaczyć ojcu to, że zostawił jego matkę, wizja pieniędzy jest dla niego ważniejsza dlatego nie ma odwagi wyprowadzić się od ojca i żyć na własny rachunek. Notorycznie jest podrywany przez Christinę co stara się ignorować.


Lincoln Sarratt
(Mario Casas)
19 lat, członek narodowej kadry pływackiej, mistrz olimpijski
syn Emily
Lincoln jest mieszanką krwi amerykańskiej z hiszpańską. Nic więc dziwnego, że charakteryzuje się niebanalną urodą i karnacją. Wychowywany przez rodziców w rygorze nauczył się dyscypliny i zorganizowania. Już jako siedmioletni chłopiec zaczął trenować pływanie, nic więc dziwnego, że już teraz ma na swoim koncie dużą ilość sukcesów. Jest zeszłorocznym mistrzem olimpijskim i dwukrotnym mistrzem świata. Prywatnie jest bardzo zapracowany, jego życie pochłaniają treningi oraz zajmowanie się matką, która po śmierci jego ojca nieco się załamała.


Jimmy Smith
Właściciel sieci hoteli, spadkobierca rodzinnej fortuny, 33 lata
(Cam Gigandet)
mąż Belindy, kochanek Lauren
Jimmy od zawsze wiedział, że jego życiowym celem będzie objęcie rodzinnego interesu, szedł w życiu według jasno utartych schematów i nigdy nawet nie miał odwagi aby zboczyć z wyznaczonej mu ścieżki. Skończył ekonomię na jednym z prestiżowych uniwersytetów aby później objąć rodzinną spuściznę i udowodnić, że wszelka nauka jaką mu wpajano przez lata nie poszła na marne. Hotelami zarządza od dobrych sześciu lat i idzie mu nie najgorzej. Wszystkie funkcjonują, a ich renoma z dnia na dzień staje się coraz większa. Jimmy jest szczęśliwym mężem jednak nie na tyle aby nie wdać się w romans ze swoją sąsiadką, nie chce aby ten fakt wyszedł na jaw chociaż doskonale zdaje sobie sprawę, że długo tej farsy ciągnąć się nie da. 


Brandon Delacruz
(Matthew Morrison)
36 lat, architekt
mąż Elaine, kochanek Sheili
Brandon jest architektem, Brandon jest zapracowany, ma dużo projektów na głowie, niejednokrotnie pracę przynosi do domu i tam wykonuje wszystko to co zaległe. Brandon jest też mężem, ojcem ale i kochankiem. Bo był na tyle nierozsądny, żeby wplątać się w romans ze swoją pomocą domową. Dziewczyną niezwykle urokliwą i młodą. Nie traktuje jednak tego poważnie, mimo wszystko kocha swoją żonę i to właśnie z nią chce spędzić resztę życia, nie ma jednak pojęcia jak zareaguje Sheila, kiedy dowie się, że była tylko dla niego odskocznią od problemów.Leonard Lintz
Reżyser, 38lat
mąż Amber
(Matt Bomer)
Filmy kręcił od dziecka, początkowo starą kamerą ojca, później bardziej profesjonalnym sprzętem. Wszyscy zawsze wróżyli mu rolę aktora jednak on znacznie bardziej zafascynowany był reżyserowaniem i dbaniem o składną całość realizowanych przez siebie produkcji. Nie kręci oscarowych hitów jednak jego dzieła cenione są w filmowym świecie pomimo jego młodego wieku. Jest szczęśliwym mężem Amber jednak uparcie pragnie dziecka w przeciwieństwie do swojej małżonki, liczy że zdecyduje się ona w końcu na potomka zanim Leonard zdecyduje się na inne, nieco bardziej radykalne dla ich małżeństwa kroki.

Sebastian Brabham
Prawnik, 38lat
mąż Ophelii
(Ryan Gosling)
Idąc w stronę prawniczej kariery nigdy by nie przewidział, że odniesie tak wielki sukces. Zdolna z niego bestia, a siła jego argumentów jest zawsze niezmiennie wysoka. Prowadzący własną kancelarię, z którą zaczynał od zera i chociaż początki wcale nie były łatwe to dziś zyskał dużą renomę, z której jest dumny jak paw. Jego małżeństwo niestety nie jest pasmem sukcesów, nie jest ślepy doskonale wie, że żona go zdradza jednak nie do końca chce to przyjąć do siebie, bo przecież jest zabawnym i dobrym człowiekiem, niestety naiwnym zupełnie jak dziecko, liczy że wszystko się jeszcze ułoży. Najlepszy przyjaciel Belindy, zawsze pomoże, doradzi, człowiek do rany przyłóż, tylko swoje rzeczy z podłogi mógłby sprzątać częściej. 


Jack Williams
(Hugh Jackman)
45 lat, właściciel winiarni
ojciec Kate i mąż Kelly
Rodzinna uprawa winogron pozwoliła stworzyć markę niepowtarzalnych i aromatycznych win, które zainteresowanie w kręgu smakoszy zyskały jeszcze na początku dwudziestego wieku, tradycja pozostała, uprawa także, przechodząc z ojca na syna, z syna na córkę, obecnie Jack sprawuje piecze nad całym interesem starając się wtajemniczyć w jego tajniki Kate, która całkowicie się do tego nie nadaje. Szczęśliwy mąż Kelly całkowicie nie zdający sobie sprawy, że jego żona miała jedno nocną przygodę z innym mężczyzną.
Paul Herbert
(Bradley Cooper)
36 lat, dziennikarz radiowy
w związku z Florence
Prowadząc w liceum szkolną rozgłośnie nawet nie pomyślał, że kiedyś będzie miał własny program w krajowym radio. Niewątpliwie ma do tego smykałkę i nie można odmówić mu uroku, kiedy jest na antenie i zabawia swoimi nie zawsze trafionymi żartami, słuchaczy. Prywatnie partner Florence, który cieszy się, że ich związek jest jaki jest. Nie chce się wiązać dlatego każdą próbę rozpoczęcia rozmowy o ślubie zbywa z prędkością światła, również dzieci nie są dla niego priorytetem i nie przyjmuję do siebie uwag, że przecież zegar biologiczny jego ukochanej tyka.


Stephen Phillips
(Ed Westwick)
27 lat, właściciel rodzinnej firmy
Smykałkę do interesów miał zawsze, nic dziwnego, uczył się od najlepszych, jego ojciec zawsze był ważną personą w jego życiu, ale także dużym autorytetem. Obecnie prowadzi parę barów oraz klubów, które cieszą się dużym uznaniem w oczach okolicznej młodzieży. Jego ulubionym zadaniem jest uprzykrzanie życia Kate chociaż nie ukrywa, że w tym docinkach kryje się nutka uczucia. Bo chociaż ta dziewczyna denerwuje ją jak żadna inna i momentami ma szczerą ochotę ją udusić to i tak ją lubi, nawet bardzo, nie ma jednak zamiaru zdradzać swoich uczuć, a przynajmniej na razie, bo i po co? Aidan Turner
aktor, 33 lata
Kochanek Nadii
(Ian Somerhalder)

Aktor doskonały. Hipnotyzujące spojrzenie, uroda i chamstwo. Czego chcieć więcej? W końcu dziewczyny wolą niegrzecznych chłopców, a właśnie takim jest Aidan. Nigdy nie był w stałym związku, kobiety traktuje jak jednorazową rozrywkę. Wszystko zmieniło się gdy poznał Nadie. Chociaż nie daje tego po sobie poznać, od pierwszego spojrzenia utkwiła mu w głowie tak mocno, że nie wyobraża sobie życia bez niej. Jest jedyną dziewczyną do której wraca. Oficjalnie nic sobie nie obiecali, bo obojgu tak łatwiej. Nie raz przymierzał się do tej trudnej rozmowy, ale za każdym razem rezygnował. Doskonale wie o jej narzeczonym i nie chce doszczętnie zepsuć tego co jest między nimi. A może chce i czeka na odpowiedni moment?
(Osobę zainteresowaną zapraszam pod kartę Nadii Monteith)Basile Blanchard
( Darren Criss )
Dwudziestoośmioletni Francuz. Wielka miłość Angelique, która zakończyła się jednak fiaskiem. Kocha kobiety i nie potrafi związać się na stałe tylko z jedna jedyną. Co rusz wplątuje się w nowe romanse, najczęściej z mężatkami, które poprzez związek z nim odzyskują sens życia.
Z panienką Dashwood łączyła go prawdziwa miłość. Chciał ją pojąć za żonę, jednak między nimi stanęła przyjaciółka blondynki, a on, z racji swojego charakteru, nie potrafił jej odmówić. Teraz chłopak zrozumiał swój błąd i przejeżdża do Wisteria Lane by porozmawiać z byłą narzeczoną i odzyskać jej zaufanie.
Co do charakteru, historii i całej reszty pozostawiam dowolność. W razie pytań zapraszam pod kartę Angelique bądź Jonathana
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz