FABUŁA
Nowy Jork, to miasto w stanie Nowy Jork, największe pod względem liczby ludności miasto w Stanach Zjednoczonych. „Miasto, które nigdy nie zasypia”, zwane także „Wielkim Jabłkiem” . Leży na wschodnim wybrzeżu USA, przy ujściu rzek Hudson i East River do Zatoki Nowojorskiej. Uważany za światowe centrum m.in. reklamowe i medialne.

Jest tu, jednak takie miejsce, które jest całkowicie odmienne od tego co panuje na Manhattanie. Wisteria Lane- duże osiedle zlokalizowane na przedmieściach miasta. Tutaj nie ma zgiełku taksówek i pogoni za bogactwem, nic dziwnego, wszyscy mieszkańcy tych uroczych kolorowych i luksusowych domów mają wszystko, to o czym można zapragnąć. Popularność, prężnie rozwijającą się karierę oraz pieniądze, o których mogą śnić miliony. Tu nie ma miejsca dla biedoty, jest to krąg da ludzi o określonej ilości zer na koncie. Te wszystkie na pozór idealne rodziny przepełnione szczęściem są idealnym przykładem na to, że kłopoty dotykają każdego nie patrząc na ich status majątkowy. Bo wszystkie te uśmiechy, to tylko gra, to tylko przykrywka, dla rozstań, romansów i nieszczęśliwych życiowych historii. Mają wszystko, jednak często brak, im zwykłego ludzkiego szczęścia.

Dołącz do nas i stań się jednym z bogaczy, wciel się w rolę wpływowego biznesmena albo zdolnej aktorki. Zobacz jak się żyje na bogatych przedmieściach Nowego Jorku i jakie niespodzianki szykuje dla nich los.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz